Stáhněte si ebook zdarma

Doma nebo v domově

Prociťte v sobě slovo "doma".

Někomu stačí přitulit se k blízkému. Někdo se obklopí svými věcmi. Každý volí podle svého.

Co tvoří domov domovem? Lze pocit doma prožít i v domovech? Jak zvládnout roli pečujícího nebo opečovávaného? Jaké služby nám pomohou, když potřebujeme pomoc? Jaká forma podpory je pro nás vhodná a podle čeho se rozhodnout?

Nejen na tyto otázky najdete v eBooku inspirativní odpovědi.

Dále vás provedu 10 kroky, které vám nebo vašim blízkým mohou usnadnit cestu zpět do normálního života v případě, že vám do cesty přišla nemoc, postižení, úraz, nehoda.

Nikdy nevíme, co se stane v další vteřině. Podporujme služby, které nám v případě, že bychom potřebovali pomoc, umožní žít život podle svého.

Doma. Ať jsme kdekoliv.

Co o eBooku říkají čtenáři?

Reakce na eBook Doma nebo v domově

Ebook jsem přečetla jedním dechem. Zcela mi mluvíš z duše 🙂 Líbí se mi taky, jak jsi vše velmi výstižně shrnula do jednotlivých bodů, takové step by step, super. Myslím si, že je to pěkně rozpoznatelné a čitelné i pro lidi, kteří nejsou z oboru. Doplnění příklady/příběhy vše pěkně podtrhuje a dokresluje, máš na to fakt dar.
Lenkasociální pracovnice
Je moc pěkné, že to doprovází harmonie a soulad v tvém konání, srdci i rozumu.
Hankapsychoterapeutka
Moni, úžasné!!!! Jedním dechem jsem ho přečetla. Je to revoluční v pochopení i v transformaci.
Janakonzultantka a supervizorka
Předně děkuji za e-book, který jsem si se zájmem přečetl : ) Souzním s tím...
Tomášředitel
S velkou chutí jsem si Tvoji práci přečetla, díky moc za to. Jsou to krásná a pravdivá slova.
Jaroslavaředitelka
Takové pohlazení a taky utvrzení, že sdělovat tyto věci jakýmikoliv způsoby je neustále třeba. Třeba po přečtení to zase některým lidem pootevře dveře do jiného nazírání a někteří vkročí 🙂
Šárkakonzultantka, lektorka a supervizorka
Tvou knihu čtu poněkolikáté, vždy mne vdechne radost a energii do žil. Najednou cítím smysl naší práce, že o tom jak můžeme normálně žít, se dá i normálně napsat a chápat:) Takto se bavit s lidmi o transformaci.)
Janasupervizorka a metodička
Zajímavé počtení a mnoho impulsů k zamyšlení 😊 Jsou to pro mě zajímavá témata a vaše psaní je tak upřímné 😊 Myslím, že je pro společnost dobré tato témata vystrkovat a informovat. Časem pak určitě přijde změna ve společnosti a snad to lidé začnou vnímat jinak.
Terezafinanční a projektová manažerka
Knížku jsem přečetla...je upřimná, psaná srdcem a s moudrostí, stručná a poučná...moc gratuluji.
Vlastalékařka
Moni, úžasné :-), ... jde z toho lehkost, přehlednost, láska. Moc Vám to přeju a lidem taky.
Evapedagog
Začetla jsem se minulý týden do Tvého krásného a po duši hladícího e-booku. Napsala jsi to tak krásně, že mi bylo líto, že už to končí. Přečetla jsem to jedním dechem. Takových skvělých, rozumně a prakticky uvažujících lidi, jako jsi ty, není mnoho a proto si vážím, že zrovna já jsem měla tu možnost Tě poznat.
Šárkamanažer transformace
Moc vám děkuji za to, že jste něco tak úžasného vytvořila. Je to velmi čtivé a zároveň velmi praktické. Na mě z toho dýchla taková laskavost a lidskost, na kterou se opravdu často zapomíná a moc za to děkuji.
Pavlínaodbor sociálních věcí